KONST / Litografier / Färglitografi 15328059
nr 1532 8059
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad 50ex, Figurer. Färglitografi, bildmått: 50x66 cm, yttermått inklusive ram: 72x84 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:25:42
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström